Pożegnalna walka Adamka. Gdzie? Niedaleko - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ostatni raz walczył w ringu w 2018 roku. Być może tamta przegrana spowodowała, że postanowił już definitywnie zakończyć karierę i oficjalnie pożegnać się z kibicami.

Tomasz Adamek

 Tomasz Adamek ma dziś 43 lata. Ksywa "Góral" i w żywieckim klubie o tej samej nazwie szlifował umiejętności pięściarskie. Pochodzi z Gilowic koło Żywca, a obecnie na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych.

Według informacji serwisu interia.pl pożegnalna, pokazowa walka Adamka zaplanowana jest na 11 lipca, a rywalem będzie Tomasz Saleta. "Góral" będzie wówczas w Polsce dłużej, bo 25 lipca w Czechowicach-Dziedzicach jego córka będzie brała ślub. 

Przypomnijmy, że 43-letni dziś ''Góral'' stoczył już z Saletą walkę: we wrześniu 2015 roku Saleta poddał się po piątej rundzie z powodu kontuzji barku podczas gali w Łodzi. Był to oczywiście pojedynek w pełni poważny, w przeciwieńswie do czysto pokazowego, lipcowego pożegnania. 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę