Będzie Czarny Protest? Miejscowo i do stolicy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Przybywa miast, w których planowane jest tego typu wydarzenie.

 Urząd Miejski w Bielsku-Białej ogłosił, że zgromadzenie pod nazwą "Czarny Piątek // Strajk Kobiet=Strajk Wszystkich" planowane jest na najbliższy piątek (23 marca) w godz. 9:00 do 22:00 na Pl. Chrobrego. W portalu społecznościowym facebook społeczność o nazwie Czearny Protest Bielsko pisze o planach wyjazdu na protest w Warszawy.  

Dodajmy, że 23 marca szykuje się "czarny piątek", który odbędzie się pod hasłem "Jedziemy na Warszawę". Wszystko w związku z poniedziałkowym posiedzeniem Sejmowej Komisji Sprawiedliwość i Praw Człowieka, która pozytywnie zaopiniowała projekt "Zatrzymać aborcję". Znosi on możliwość przerwania ciąży ze względu na ciężkie wady płodu.

Udostępnij

14
+12
2
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę