Nowy Radny Miejski - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Adam Ruśniak objął funkcję III Zastępcy Prezydenta Miasta, w związku z czym stracił mandat radnego. Kto go zastępuje?

nowy radny

Ruśniak wybrany został w ostatnich wyborach samorządowych na radnego, jednak w myśl ustawy nie może pełnić obu funkcji. W związku z tym jego miejsce w Radzie Miejskiej zajął Piotr Kochowski (KWW Jacka Krywulta), który podczas sesji w 22 stycznia 2019 r. złożył uroczyste ślubowanie.

Nowy radny kandydował w ostatnich wyborach samorządowych z tej samej listy i z tego samego okręgu wyborczego co Adam Ruśniak i uzyskał kolejno największą liczbę głosów oraz nie utracił prawa wybieralności.

Piotr Kochowski to emerytowany nauczyciel, były piłkarz i działacz klubu LKS "Zapora" Wapienica. Radny Rady Miejskiej w Bielsku-Białej w kadencji 2010-2014, Przewodniczący Rady Sportu przy Prezydencie Miasta Bielska-Białej oraz członek Beskidzkiej Rady Olimpijskiej.

Udostępnij

1
-1
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę