Rowery dla sierot z Ukrainy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Od 5 lat prowadzą akcję Rower Pomaga, w której za przejechane kilometry przekazują rowery dla dzieci z domów dziecka. W tym roku przenieśli swoje działania również za granicę.

null1null

 Prezent na Dzień Dziecka

W tegorocznej edycji, tak samo jak w poprzednich latach, akcja Fundacji "Arka" zachęciła wszystkich rowerzystów do zapisywania kilometrów, które przejechali podczas swoich wycieczek. Mogli zrobić to na stronie fundacji, jak i skorzystać ze specjalnych aplikacji. Dzięki zdobytym kilometrom 20 dzieci, które są sierotami wojny na Ukrainie, otrzymało rowery. Przekazaniu prezentów towarzyszyło kulturalne wydarzenie w Łucku, podczas którego powstało ogromne serce z kół rowerowych z recyklingu.

Dzięki inicjatywie Fundacji "Arka" w przeciągu ostatnich 5 lat rozdano aż 221 rowerów, przejechane zostały 14 988 854 km, a emisja CO2 została ograniczona o 3747 t 213 kg. W akcji uczestniczyło 5 tys. rowerzystów z całego świata.

Oprac. MG

Udostępnij

1
+1
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę