Nowe szlaki turystyczne w Beskidzie Małym - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Zadbano o szerszą ofertę turystyczną jeszcze przed wakacjami. Wytyczono dwie nowe trasy w naszej okolicy.

Odtworzony czarny szlak, tzw. „stary”, prowadzi na Górę Żar. Jego trasa przebiega po dawnym śladzie, a wędrówkę rozpocząć można w Kozubniku. Drugim, niebieskim, dojść będzie można z centrum Porąbki na położoną przed górą Żar Kiczerę, skąd rozciągają się piękne widoki, między innymi na tą pobliską górską elektrownię wodną. Trasa przebiegać będzie wałami korony zapory w Porąbce. Następnie ul. Bystrą i Beskidzką aż do zetknięcia się ze szlakiem zielonym, niedaleko Schroniska Limba. Dalej, jako żółty, podąży w stronę Wielkiej Puszczy i Przełęczy Isepnickiej. Tam z kolei zetknie się z czerwonym, czyli głównym szlakiem Beskidu Małego, idąc właśnie na Kiczerę. O odnowienie szlaków w Beskidzie Małym zadbała gmina Porąbka.

Udostępnij

8
+7
1
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę