Policjanci poszukują zaginionej Katarzyny Głogowski (Muryń) wraz z dwójką dzieci, 7-letnim Filipem Zdrzałek, oraz 11-letnią Mają Zdrzałek. 25 lipca 2023 roku, zaginiona wraz z dziećmi opuściła miejsce swojego pobytu w Wiśle i od tego momentu nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionej lub dzieci, proszone są o pilny kontakt z cieszyńską policją lub pod numerem alarmowym 112!

Zaginiona 39-latka wraz z dziećmi mieszka na stałe w Niemczech. Po opuszczeniu tymczasowego lokum w Wiśle, 25 lipca 2023 roku, wraz z dziećmi, 7-letnim Filipem Zdrzałek, oraz 11-letnią Mają Zdrzałek, udała się w nieznanym kierunku. Mogą podróżować koleją ze Śląska do miejscowości nadmorskich.
Rysopis kobiety:
- wzrost około 175 cm
- włosy długie koloru ciemny blond
- oczy niebieskie
Policja nie posiada informacji dotyczących ubioru osób w dniu zaginięcia.
Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionej i dzieci, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. 47 8573 200, 47 8573 255 lub z najbliższą jednostką policji — numer alarmowy 112!
źródło: cieszyn.policja.gov.pl