Policja szuka sprawcy potrącenia - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Policjanci z wydziału kryminalnego w Bielsku-Białej poszukują kierowcy, który w miniony wtorek (13 listopada br.) około 21.30 potrącił 39-letniego mężczyznę.

Policja na pasach copy copy copy

Do wypadku doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych w Bielsku-Białej na ul. Komorowickiej (na wysokości posesji nr 51). Pieszy szedł do pracy. Przed przejściem dla pieszych, po lewej stronie, zatrzymał się kierujący samochodem marki Skoda. W tym samym momencie z prawej strony, z dużą prędkością, nadjechał kierowca osobówki. Sprawca nie zdążył wyhamować i potrącił pieszego. Nie zatrzymał się, aby udzielić rannemu pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia.

Świadków tego zdarzenia, a w szczególności osoby, które mogą pomóc śledczym w ustaleniu sprawcy potrącenia, proszone są o kontakt z bielską policją. Wszelkie informacje w tej sprawie – także anonimowe – należy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 33 8121280, nr alarmowy 112, adres e-mail: kryminalny@bielsko.ka.policja.gov.pl.

Udostępnij

1
0
1
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę