Pożar w Jasienicy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Dziewięć zastępów straży pożarnej gasiło w nocy z wtorku na środę pożar w Jasienicy, w nocy z wtorku na środę. Nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu.

jasienica 1 Copy

Paliły się dwa z pięciu boksów garażowych, w których produkowano części do maszyn rolniczych oraz je magazynowano. Z informacji uzyskanej od syna właściciela wynikało, iż w pierwszym boksie gdzie znajdował się ogień były butle z acetylenem i tlenem (zestaw spawalniczy). 

Po całkowitym ugaszeniu pożaru przez strażaków, butle z acetylenem zostały  przetransportowane do zbiornika brezentowego z wodą i poddane dalszemu schładzaniu. Dokonano także niezbędnych prac rozbiórkowych części poszycia dachowego, a także wyniesiono na zewnątrz tlące się elementy, celem ponownego przelania ich wodą.

W wyniku pożaru spaleniu lub zniszczeniu uległ piec centralnego ogrzewania, narzędzia spawalnicze, instalacja elektryczna, poszycie dachu, materiał wykorzystywany do produkcji części do maszyn rolniczych i traktorów oraz elektronarzędzia.

Udostępnij

1
+1
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę