Będzie w Żywcu IKEA? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Taki znany hipermarket meblowy, troszkę jakby na prowincji, ale niedaleko granicy ze Słowacją? Jak będzie naprawdę?

IKEA zywiec

Wielu bielszczan zazdrości tego, że akurat w okolicy Żywca, przy drodze ekspresowej u wylotu w kierunku Bielska-Białej stanie wielki sklep znanej sieci. Rzeczywiście jest czego zazdrościć, albo raczej – byłoby, z uwagi na to, że hipermarketów IKEA nawet w centralnej części województwa śląskiego nie jest dużo.
Krążą w Bielsku takie – kolokwialnie określając – plotki o budowie IKEI przy wjeździe do Żywca. Postanowiliśmy sprawdzić, w czym rzecz.

Jak się spodziewaliśmy, informacji o planowanej budowie IKEI nie potwierdza jednak żadna z ewentualnych stron przedsięwzięcia. Zaprzecza temu Biuro prasowe GRUPY IKEA. W  Starostwie Powiatowym w Żywcu - do tamtejszego Wydziału Budownictwa - również nie dotarła żadna informacja ani zgłodzenie o zamiarze budowy tego marketu, ani żadnego innego – meblowego lub budowlanego – sklepu wielkopowierzchniowego.

Udostępnij

7
-4
11
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę