Szczęśliwy finał poszukiwań seniorki - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Kryminalni z pierwszego komisariatu odnaleźli zaginioną 86-latkę z Bielska-Białej.

Policja ogolna

Wczoraj po godzinie 10 do Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej wpłynęło zgłoszenie o zaginionej pensjonariuszce jednego z domów opieki społecznej. Kobieta wyszła z ośrodka, zabierając ze walizkę ze spakowanymi rzeczami osobistymi. Ponieważ seniorka cierpiała na starczą demencję, policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. W działania zostali zaangażowani policjanci z bielskiej komendy, komisariatów oraz strażnicy miejscy. W poszukiwaniach brali udział dzielnicowi oraz śledczy z wydziałów kryminalnych. Stróże prawa sprawdzali dworce PKS i PKP, pustostany, okolice parków oraz kontrolowali miejsca, w które mogła się udać zaginiona bielszczanka. Po kilku godzinach poszukiwań zaginioną odnaleźli kryminalni z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej. Znaleźli seniorkę na dworcu PKP w Bielsku-Białej, skąd najprawdopodobniej planowała odjechać w nieznanym kierunku. Cała i zdrowa seniorka została przez policjantów przekazana opiekunom.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę