Dwukierunkowy ruch na ul. Krakowskiej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dobra i długo wyczekiwana wiadomość dla kierowców w Bielsku-Białej: 19 maja Miejski Zarząd Dróg przywrócił ruch dwukierunkowy na całym rozbudowywanym odcinku ul. Krakowskiej. MZD apeluje jednak do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności ze względu na roboty wykończeniowe. Na ulicy nadal są pracownicy wykonawcy i porusza się sprzęt budowlany.

Krakowska otwarta

Modernizacja ul. Krakowskiej zaczęła się w połowie 2018 r. Przebudowana została jezdnia, rozbudowane skrzyżowania z drogami podporządkowanymi, wybudowane obustronne chodniki i brakujące zatoki autobusowe. Wybudowano i przebudowano obiekty inżynierskie, a także przebudowano odwodnienie drogi.

- Po blisko dwóch latach prac ta znacząca drogowa inwestycja dobiega końca. Obecnie trwają prace na poboczach oraz pojedynczych wlotach. Należy podkreślić, że rozpoczęły się już pierwsze procedury związane z odbiorami, trwają przeglądy wykonanych robot, sprawdzamy ewentualne usterki – mówi dyrektor MZD Wojciech Waluś. - Przed nami również rozliczenie tej inwestycji. Kosz wszystkich robót prowadzonych w ramach zadania, zarówno na ul. Krakowskiej, jak i ul. Żywieckiej, to ponad 100 mln zł – dodaje.

Przypominamy, że obie ulice - Krakowska i Żywiecka - modernizowane były w ramach jednego zadania.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę