Na "podwójnym gazie"do rowu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Utracił panowanie nad samochodem, wioząc dwójkę pasażerów. Okazało się, że nie miał też uprawnień do prowadzenia pojazdu.

Policja ogolna

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po 17.00 w Czechowicach-Dziedzicach na drodze krajowej nr 1 w okolicy skrzyżowania z ul. Kopernika. Kierowca forda utracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Zdarzenie wyglądało groźnie, ale na szczęście nikt nie ucierpiał. Policjanci z drogówki zatrzymali sprawcę. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że obowiązuje go dożywotni, sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych za wcześniejszą jazdę „na podwójnym gazie”. Teraz za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i złamanie sądowego zakazu grozi mu do 5 lat więzienia.

Udostępnij

0
-2
2

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę