Tour de Pologne - utrudnienia w Bielsku-Białej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Już 7 sierpnia w Bielsku-Białej ponownie zawita Tour de Pologne. W mieście będzie zlokalizowana meta liczącego około 154 km V etapu, który wystartuje się przy Kopalni Soli w Wieliczce.

 Tego dnia ulicami Bielska-Białej przejadą uczestnicy V etapu 76. TOUR de POLOGNE. Meta wyścigu zostanie zorganizowana na wysokości terenów ZIAD przy al. Armii Krajowej (przejazd kolumny reklamowej i kolarzy na terenie Bielska-Białej w ramach wyścigu przewiduje się między godzinami 15:40 – 16:40).

7 sierpnia, równolegle do dużego Tour de Pologne, dla dzieci i młodzieży zorganizowany zostanie Mini Tour de Pologne pod nazwą Kinder+Sport, którego pętla o długości 4,6km prowadzić będzie ulicami: al. Armii Krajowej, Karbową, Kolistą i Gościnną.

Tour de Pologne, a utrudnienia na drogach

W dniu 7.08.2019 r. nastąpi całkowite zamknięcie ruchu na następujących odcinkach al. Armii Krajowej:

  • od godziny 4:30 – 6:00 odcinek od skrzyżowania z ul. św. Andrzeja Boboli do ul. Gościnnej;
  • od godziny 4:30 – 22:00 na odcinku od ronda (skrzyżowanie z ul. Gościnną) do ronda (skrzyżowanie z ul. Karbową).

Ponadto ulice: Gościnna, Karbowa, Kolista (od ul. Karbowej do ulicy Gościnnej) będą zamknięte dla ruchu pojazdów pomiędzy godzinami 11:00 – 17:00. W związku z powyższym wjazd na parkingi przy ul. Karbowej możliwy będzie do godz. 11:00 ulicami Kolistą i Karpacką.

W zakresie komunikacji publicznej autobusy obsługujące linie krzyżujące się z trasą wyścigu będą kursować bez zmian do momentu całkowitego ich zamknięcia przez Policję. W momencie zatrzymania autobusów, dopuszcza się opuszczenie ich przez pasażerów lub oczekiwanie na kontynuację jazdy. Linie komunikacyjne, których trasa częściowo pokrywa się z przejazdem wyścigu kolarskiego na czas wyłączenia z ruchu poszczególnych ulic będą skrócone do przystanków na których istnieje możliwość zawrócenia i wykonania kursu powrotnego.

Czesław Lang o Tour de Pologne w Bielsku-Białej

“W Bielsku-Białej jest entuzjazm i profesjonalizm. Organizując tak wielki wyścig jak Tour de Pologne musisz liczyć na odpowiedzialnych, zaangażowanych partnerów. I tak właśnie jest w tym przypadku. Mety z Bielska z 2018 roku nie zapomnimy długo, Michał Kwiatkowski też ją zapamięta do końca życia. Ciekawe co przyniesie 5. etap tegorocznego Tour de Pologne. Na pewno emocje. Bardzo dziękuje Panu Prezydentowi Bielska-Białej Jarosławowi Klimaszewskiemu za zaangażowanie. Do zobaczenia 7 sierpnia!” - powiedział dyrektor wyścigu.

Oprac. MG.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę